Робота Фонду прямих інвестицій

Фонд прямих інвестицій інвестує в перспективні галузі, визначені його інвестиційною стратегією, набуваючи значних, у тому числі контрольні, пакети акцій та беручи активну участь в управлінні.

Основна діяльність фонду прямих інвестицій – довгострокове інвестування у формі створення підприємств, придбання акцій компаній, як вже випущених, так і нових акцій (додаткова емісія, кошти від якої залишаються в компанії):

Фонд прямих інвестицій здійснюють свою інвестиційну діяльність відповідно до задекларованої інвестиційною стратегією, яка включає в себе спеціалізацію в певних галузях і регіонах, обмежує мінімальний і максимальний розмір інвестицій, розмір частки, що придбавається (пакета акцій), рівень участі фонду в діяльності об’єктів інвестування і т. п.

Дохід фондів прямих інвестицій прив’язаний до розвитку портфеля його інвестицій, тому класичні фонди прямих інвестицій зацікавлені в стабільному розвитку своїх портфельних компаній і створенні вартості шляхом активної участі в діяльності цих компаній спільно з менеджментом і існуючими акціонерами.

Традиційний горизонт інвестування фондів становить від 3 до 7 років. По закінченні даного періоду фонд може реалізувати свою інвестицію шляхом виведення компанії на IPO, або шляхом продажу свого пакету іншим акціонерам, самої компанії, або зовнішнім інвесторам.

Основні переваги партнерства з фондом прямих інвестицій

 

Джерело фінансування

«Знак схвалення» / Іміджева складова

Експертиза / незалежний погляд ззовні

Контроль

Схема роботи фонду

 

scheme_ua